Конвергенція і технології в Інтернет

Tagged Under : , , , ,


« Про кібернетику   |   Про кібернетику »

Інфраструктура Інтернет - це інформаційно-комунікаційне середовище, що включає телекомунікаційні системи, мережі, інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ), інформаційні ресурси і питання має рацію, що виникають при їх використанні (формалізовані і неформальні).

Сьогодні інформаційна інфраструктура Інтернет покликана задовольняти інформаційні потреби населення всього світу, забезпечуючи глобальне взаємодії як суб’єктів ринку, так і суверенних держав.
Якщо проаналізувати ті кардинальні зміни, які відбулися в світовій інфраструктурі Інтернет за останні декілька років, то можна виділити чотири основні чинники: зростання масштабів Мережі, зміна характеру мережевих і контентних додатків, зміна поглядів на інформаційну безпеку.

Как ликвидировать фирму, ликвидация ооо новости хмельницкого .

В цілому, ці чинники і визначають всі сучасні напрями розвитку Інтернет, під яким ми розумітимемо цикл перманентного процесу послідовного збільшення пропускної спроможності і інформаційного змісту глобальної Мережі, а також підвищення ефективності і надійності її інформаційної складової.

Основною теоретико-прикладною концепцією розвитку інфраструктури Інтернет стала ще в середині 90-х концепція конвергенції, що розуміється як «сходження» (злиття) воєдино технологій, що забезпечують як комунікаційні, так і інформаційні аспекти глобальної Мережі.
Проте стрімке і, практично непередбачуване виникнення різних ІКТ, інформаційних послуг і додатків привело до необхідності перевизначити і деталізувати поняття конвергенції, без якого будь-які дискусії про розвиток і модернізацію інформаційної інфраструктури остануться не більш, ніж деклараціями, що претендують на науковість.

Справжня стаття присвячена аналізу концепції конвергенції, її складових, основних напрямів розвитку світової інфраструктури Інтернет і виділенню тих з них, які є, на думку автора, найбільш актуальними для розвитку українського сегменту глобальної Мережі. Питання має рацію і інформаційній безпеці в статті не розглядаються.
Загальне про кібернетику


Схожі записи