Управління корпоративною мережевою інфраструктурою

Tagged Under : , , , ,


« Інформаційна інфраструктура підприємства   |   IT-інфраструктура банку навіщо SOA в кризу »

I. Призначення

Одній з головних проблем, з якими стикаються багато компаній сьогодні, є величезний потік службових повідомлень, що генеруються різними серверами, мережевими пристроями і системами. Вирішення даної проблеми лежить в побудові системи управління мережами і системами.
Сучасна система мережевого управління повинна володіти здатністю самостійно класифікувати і обробляти повідомлення - відображати критичні, відкидати зайві і зберігати ті, що можуть знадобитися при подальшому аналізі виниклих проблем.

Одним з вирішень даної проблеми, пропонованим компанією «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА», є використання продукту HP OpenView Network Node Manager (NNM). NNM - це інструмент, який заснований на протоколі SNMP і забезпечує можливість моніторингу мережевих пристроїв і управління підприємством.

Пакет NNM містить зручний набір інструментів і засобів автоматизації, призначених для управління корпоративними мережами. З його допомогою системні інженери можуть точно орієнтуватися в архітектурі мережі підприємства, аналізувати збої в роботі мережі, усувати потенційні проблеми до того як вони почали викликати помітні наслідки.

II. Переваги

Рішення NNM забезпечує високофункціональне управління мережею підприємства, дозволяючи оптимізувати сукупну вартість володіння, підвищити продуктивність і ефективність використання мережевих ресурсів, забезпечуючи наступні можливості:

- генерація повідомлень, що поступають до того, як пристрій стає переобтяженим

- здатність відстежувати продуктивність баз даних і серверів додатків

- можливість для операторів NNM легко заходити на сервери

- доступ до схем мережі за допомогою систем Windows, Solaris і HP-UX

- доступ до схем мережі з web-браузера

- заснований на HTML звіти для персоналу, що управляє
Інфраструктура підприємства


Схожі записи