Побудова інформаційної інфраструктури IBM Lotus Software

Tagged Under : , , , ,


« Інформаційна інфраструктура науково-технічного розвитку Росії проблеми і рішення   |   Злиття і поглинання проблеми інтеграції IT-інфраструктур »

В сучасних умовах вибір правильної стратегії побудови корпоративної інформаційної інфраструктури підприємства є необхідною умовою успішного розвитку бізнесу. Концерн Інформаційних Технологій має великий досвід в реалізації проектів по побудові інформаційної інфраструктури з урахуванням специфіки бізнес-задач клієнта.

Побудова інформаційної інфраструктури включає: ІТ-консалтинг в області побудови інформаційних систем, розробку принципів і стандартів, що визначають властивості майбутньої інфраструктури, і побудову інфраструктури з використанням технології IBM Lotus Software.

Як центральна компоненти інфраструктури пропонується використовувати технології IBM Lotus Software, зокрема, сервер Lotus Domino, який є сервером додатків Notes і Web сервером одночасно. Даний програмний продукт зарекомендував себе як ідеальна платформа для розробки і впровадження стратегічних додатків.

Прикладні системи, побудовані на платформі IBM Lotus Software, забезпечують необхідну інформаційну підтримку ключових, з погляду успішного ведення справ, бізнес-процессов; надають засоби зберігання і розповсюдження різною структурованою і частково структурованою інформації, що використовується керівниками (топ-менеджерами), керівниками середньої ланки, співробітниками різних служб підприємства.

Створення корпоративної інформаційної системи на платформі Domino переслідує наступні основні цілі: