Оптимізація інформаційної інфраструктури підприємства

Tagged Under : , , , ,


« Управління витратами на інформаційну інфраструктуру підприємства в умовах кризи   |   Управління корпоративною ІТ-інфраструктурою »

В червні-липні 2008 року компанія RIM 2000 проведе в найбільших містах України цикл семінарів «Оптимізація інформаційної інфраструктури підприємства».

Компанія RIM 2000 є одним з провідних системних інтеграторів України. Так в її активі - створення найбільшого в Україні Центру обробки даних - Цода Приватбанку, а так само безліч інших крупних проектів по побудові інформаційної структури підприємств. Досвід цей унікальний для України, що і стало причиною проведення циклу семінарів.
Компанія RIM 2000 вирішила поділитися своїм досвідом із зацікавленими сторонами.

За допомогою наочних прикладів своїх реалізованих проектів, фахівці компанії, а також представники провідних світових виробників Hardware і Software ( APC, HP, Intel ) розповідять про правильні рішення і останні тенденції у сфері системної інтеграції.

Семінари розраховані на представників крупного і середнього бізнесу, які зацікавлені в оптимальному рішенні створення або модернізації інформаційної структури своїх підприємств.

Дати проведення семінарів:

Запоріжжя - 4 червня

Донецьк - 11 червня

Луганськ - 12 червня

Луцьк - 18 червня

Київ - 2 липня

Харків - 9 липня.

Організатором семінару виступає один з найбільших системних інтеграторів України компанія RIM 2000 разом з провідними світовими виробниками Software і Hardware ( APC, HP, Intel, Microsoft ).

Програма семінару присвячена сучасним підходам, рішенням і останнім тенденціям в деяких питаннях побудови IT-інфраструктури підприємства. На семінар також запрошені представники IT-преси.

детальніше про циклю семінарів Ви можете дізнатися, звернувшись за додатковою інформацією до представника прес-служби компанії RIM 2000 Максиму Беспалову (maksim.bespalov@rim2000.com, 8-066-638-53-76).
Інфраструктура підприємства


Схожі записи