Консалтинг

Tagged Under : , , , ,


« Нова роль бібліотек в інформаційній інфраструктурі суспільства   |   Закон України О основних принципах розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки »

в цьому допомогти. Гнучкий набір сервісів дозволять збільшити продуктивність персоналу одночасно з досягненням оптимального рівня роботи IT, продуктивності і терміну служби.
Весь спектр сервісів розроблений з урахуванням повного циклу життя IT: від початкових консультацій, оцінки вимог, аналізу вартості до подальшого дизайну, впровадження і подальшої підтримки під час розгортання і експлуатації мережі.

Маючи більш ніж 4 року досвіду в побудові мереж рівня великих підприємств і сервіс-провайдеров, ми володіє глибоким розумінням принципів побудови надійних мереж і як це співвідноситься з моделлю життєвого циклу мережі. У Центрі Знань Інком працює команда мережевих професіоналів, які володіють необхідними навиками по підтримці оптимального і максимально надійного режиму роботи мережі.
Наші інженери мають сертифікат CCIE ( Cisco Certified Internetwork Expert ) - найвищий ступінь професійної сертифікації. Вони мають багаторічний досвід і підтримують прямі контакти з різними виробниками мережевого устаткування.

Наші сервіси надають спеціально розроблені рішення для тих компаній, які або не можуть їх реалізувати своїми силами, або потребують допомоги для цього. Клієнти таким чином можуть уникнути додаткових витрат по найму і навчанню додаткового персоналу для конкретних проектів.
Наші сервіси приводять до зменшення витрат часу на планування і дизайн, швидшому розгортанню мережі, її збільшеній продуктивності, вищій доступності і зменшенню вартості володіння.

Консалтинг

У інформаційної інфраструктури і корпоративних мереж для вирішення критичних завдань є унікальні особливості і складнощі, які не можна віднести до певної категорії і які не можна вирішити за допомогою типових сервісів.
Інформаційна інфраструктура


Схожі записи