Інформаційна інфраструктура організації

Tagged Under : , , , ,


« Інформаційна інфраструктура і інформаційна безпека в одному флаконі   |   Формування інформаційних ресурсів для науки і освіти на базі єдиної мережевої інфраструктури »

В даний час управління будь-якою діяльністю неможливе без аналізу великого об’єму інформації і її обробки за допомогою комп’ютерів.

Використання обчислювальної техніки в різних областях діяльності людини пройшло великий шлях, який визначався не тільки розвитком власне техніки і, але і розвитком принципів і методів обробки інформації як з погляду областей застосування, так і з погляду широти використання.

Із створенням в 80-х роках персональних комп’ютерів відбулося не тільки збільшення комп’ютеризованих робочих місць, а, що важливіше, зміна вимог до програмного забезпечення, яке використовувалося у сфері управління і інших.
Програмне забезпечення тепер не повинне вимагати спеціально підготовленого оператора і повинне бути зрозуміле фахівцеві в наочній області, який користується комп’ютером, як інструментом.

Крім того, інформація, з якою ми працюємо тепер, розподіляється між різними комп’ютерами і для доступу до «чужих» даних використовуються локальні мережі, які прийшли на зміну багатотермінальним системам.

Ще одним важливим, а останнім часом, мабуть, найбільш важливим аспектом використання персональних комп’ютерів став розвиток глобальних мереж і їх використання не в режимі пошти, а робота в режимі реального часу.
Завдяки розвитку телекомунікацій і засобів зв′язку ставати можливим доступ до величезних накопичених за сторіччя знань з використанням сучасних інформаційно-пошукових систем. Цей аспект діяльності надзвичайно важливий в науковій і учбовій роботі, підвищенні кваліфікації.
Про можливості і пропускну спроможність глобальних мереж говорить той факт, що в багатьох комп’ютерних іграх передбачена гра по

Internet.

Інформаційна інфраструктура

Інформаційна інфраструктура (ІЇ) - це організація взаємодії інформаційних потоків (при цьому неістотно який носій).

Створення ІЇ, що використовує комп’ютерні технології подразумеваєт комплекс заходів який включає:
Інформаційна інфраструктура


Схожі записи