Інформаційна інфраструктура обіцянки і реальність

Tagged Under : , , , ,


« Закон України О основних принципах розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки   |   США »


Фрагменти з книги “Майстерність: Менеджмент”

 • Відповіді на десять питань про значення “Інформаційних магістралей” для ділового світу.

  Сьогодні багатьом менеджерам важко дати реалістичну оцінку того, як вплине на їх галузь і компанію поява глобальних інформаційних мереж (ГИС).

  Сьогодні багато людей виявилися затиснутими між обіцянками трансформувати бізнес і реальністю існуючих клієнтів і ринків, і результатом виявляються роздратування і страх перед можливістю непередбачених змін або появи конкурентів, здатних в їх галузі все перевернути вверх дном.
  З іншого боку, багато менеджерів розуміють, що масштаби і швидкість обіцяних впровадженням ГИС перетворень будуть різні в різних частинах миру. Отже ступінь страху перед майбутнім сильно залежить від місця проживання.

  купить китайский телефон в интернет магазине

  Поспілкувавшись на курсах викладання принципів ГИС з сотнями менеджерів, я склав список з десяти питань, на які винен сам собі відповісти кожен, що роздумує про дію ГИС на його бізнес і його галузь.

  Робоче визначення ГИС

  Поява глобальної інформаційної мережі дійсно змінює багато що в діяльності національних інформаційних мереж (НІС). З дуже монополізованих і регульованих структур останні повинні перетворитися на більш конкурентні приватизовані компанії, які зможуть конкурувати за межами традиційних рамок бізнесу, що надає послуги в області телекомунікацій.
  На сьогоднішній ринок телекомунікацій сильно впливають три ключові чинники.